Kim jesteśmy


OSTC Foreign Exchange – Relacje są najwyżej cenioną walutą.

Firma OSTC Foreign Exchange została założona w 2012 roku w odpowiedzi na niepewność i nieprzewidywalność rynku walutowego. Jesteśmy licencjonowaną instytucją płatniczą (licencja nr 588884) regulowaną w Wielkiej Brytanii przez Financial Conduct Authority. W Polsce działamy w formie oddziału, na podstawie licencji otrzymanej w Wielkiej Brytanii, która została zatwierdzona przez Komisję Nadzoru Finansowego w ramach procedury paszportowania obowiązującej na terenie Unii Europejskiej.

OSTC FX należy do międzynarodowej grupy OSTC która powstała w 1999 roku, w Londynie. W 2005 roku firma poszerzyła zakres swojej działalności również na Polskę, gdzie obecnie znajduje się 5 naszych biur. Nieustająco inwestując w talent i nowoczesną technologię umożliwiamy zmotywowanym młodym ludziom pogłębianie swoich umiejętności oraz rozwijanie kariery zawodowej na międzynarodowych rynkach finasowych.

2015 rok grupa OSTC jest obecna w piętnastu lokalizacjach: w Wielkiej Brytanii, Europie środkowej i wschodniej, Azji oraz Ameryce Północnej. Przez te wszystkie lata bardzo wiele się zmieniło, jednakże jeszcze więcej aspektów pozostało dla nas niezmiennych: inwestycje w kapitał ludzki, dyscyplina, stale rosnące możliwości rozwoju na płaszczyźnie profesjonalnej i osobistej, uczciwość oraz budowanie marki.

 

About | Business Transfers | Personal Transfers | Education & Support | © 2019 OSTC FX